Fotografia rodzinna i dziecięca

Sesje rodzinne i dziecięce zorganizować można zarówno w studiu jak i plenerze, ale także w zaciszu Państwa domu.
Dla urozmaicenia i uatrakcyjnienia takich sesji, zdjęć posiadam w studiu różne rekwizyty przygotowane głównie z myślą własnie o sesjach dziecięcych i rodzinnych.

W przypadku sesji z dziećmi często jednak przydatne są sesje wyjazdowe u klienta w domu, by bez ruszania się z domowego zacisza móc swoim pociechom jak i całej rodzinie zrobić zdjęcia uwieczniające dziecięcą zabawę, uśmiech itp., by bez wychodzenia na dwór móc na zdjęciach zachować pierwsze dni, tygodnie czy miesiące lub lata życia dziecka.
Sesja taka wykonana jest zatem w naturalnych warunkach domowych, gdy się dziecko bawi, czyta, a nawet śpi. Nie ma zmuszania dziecka do pozowania, sztucznego uśmiechu i stania bez ruchu, a dziecko w domu znacznie swobodniej się czuje.
Można także wykorzystać tła, które zabieram ze sobą do klienta.
Dla malutkich dzieci i noworodków mam przygotowane różne mięciutkie kocyki, kolorowe czapeczki, koszyczki i wiele innych akcesoriów itp.

Jeśli więc chcecie wspaniałych zdjęć rodzinnych lub swojego dziecka, zapraszam na sesję do studia lub do skontaktowania się w celu umówienia się na sesję u Was w domu.

SESJE

FacebooktwitterpinterestlinkedinFacebooktwitterpinterestlinkedin

Brak możliwości komentowania.