O mnie

Nazywam się Michał Wicher.
Mieszkam w sercu Opolszczyzny, w powiecie krapkowickim, a działam w województwie opolskim jak i na terenie całej Polski.
System na jakim pracuję to Nikon.
Profil zdjęciowy: studio i plener, zdjęcia portretowe, dziecięce, rodzinne, mody, zdjęcia reklamowe, firmowe, produktowe, reportaż, architektura, krajobraz, przyroda, ludzie.

Kocham fotografię i nią staram się pokazać nas i to, co wokół nas, staram się zatrzymać co ulotne, uwiecznić co piękne. Staram się jednak także pokazać, iż nawet rzeczy zwykłe potrafią być piękne i ciekawe, wystarczy tylko na nie odpowiednio spojrzeć, odpowiednio je pokazać.

Lubię fotografować ludzi, czy to w studiu czy w plenerze, ale też i w codziennym życiu. Posiadam własne studio, ale zdjęcia wykonuję także w terenie czy u klienta w domu i firmie.
Robię także zdjęcia przyrody, krajobrazu, architektury i inne.

Zdjęcia robię odkąd na I Komunię Świętą otrzymałem swój pierwszy aparat. Od tego czasu fotografia stała się moim ogromnym hobby i rozwijałem się, uczyłem, poznawałem, by w 2012 roku zająć się tym dla Was i świadczyć usługi fotograficzne.
Tak powstało mOOnlight – studio fotografii Michał Wicher.
Dla Was każdego dnia się rozwijam i staram, by to co robię, przynosiło satysfakcję nie tylko mnie, ale każdemu odbiorcy moich obrazów malowanych światłem – fotografii.

Zapraszam do obejrzenia mojej galerii, gdzie zobaczyć można przykłady moich prac.

Jak już wspomniałem, bardzo lubię fotografować ludzi – wykonuję zdjęcia portretowe, rodzinne, dziecięce, sesje narzeczeńskie, koleżeńskie i inne.
Wykonuję także wszelkie reportaże: ślub i wesele, chrzciny, I komunia św. i inne, jakie tylko zechcecie Państwo uwiecznić na zdjęciach.

Nadmienię w tym miejscu, iż ukończyłem odpowiedni kurs i posiadam stosowne upoważnienie wydane przez Kurię Diecezjalną do fotografowania podczas sprawowanych liturgii.

Robię także zdjęcia dla firm: wnętrz, produktów, firmowych imprez, meetingów itp., zdjęcia na stronę, ulotki, broszury czy plakaty.

Zapraszam do korzystania z moich usług, do uwiecznienia na zdjęciach ulotnych chwil naszego codziennego życia.

MOONLIGHT – STUDIO FOTOGRAFII Michał Wicher
ul. Piastowska 18a/2
47-303 Krapkowice
+48 691 774 825

Wskazówki dojazdu (mapka) oraz formularz kontaktowy znajdują się w zakładce kontakt.

FacebooktwitterpinterestlinkedinFacebooktwitterpinterestlinkedin

Brak możliwości komentowania.