Odbitki

Odbitki z aparatów tradycyjnych i cyfrowych w superjakości i supercenach!

Odbitki z aparatów cyfrowych jak i aparatów tradycyjnych  zamówić można na miejscu w studiu lub przez internet (z kliszy oczywiście wyłącznie w studiu), poprzez stronę cewe.pl  z odbiorem w studiu (Krapkowice – Otmęt, ul. Piastowska 18a lok.2 – obok banku).
Zamówić można odbitki, fotoplakaty, fotoksiążki, fotoobrazy, kalendarze, fotogadżety i wiele innych.
Często organizowane są różne promocje, obniżki cen.
ZAPRSZAMY!

PRZEJDŹ NA STRONĘ CEWE.PL 

Jak zamówić odbitki przez internet
Najpierw kilka słów o proporcji boków Twoich zdjęć z aparatu cyfrowego na przykładzie odbitki formatu 10.
Aparaty zapisują zdjęcia zwykle w proporcjach 3:4. Jedynie lustrzanki i nieliczne póki co aparaty kompaktowe zapisują zdjęcia w proporcji boków 3:2.
Co to oznacza?
Otóż zdjęcia o proporcji boków 3:2 dla odbitki formatu 10 będą miały wymiar 10 x 15 cm.
W przypadku stosunku boków np. 3:4 możesz wybrać jeden z dwóch wariantów:
format oryginalny – pozostawia długość zdjęcia zgodny z proporcjami obrazu i jego  wymiar wyniesie 10 x ok.13cm
format klasyczny – automatycznie kadruje zdjęcia, niezależnie od ich wyjściowej proporcji obrazu, do proporcji 2:3 – czyli odcina się proporcjonalnie nieco góry i nieco dołu dla uzyskania wymiaru wyjściowego odbitki 10 x 15 cm.
Jeśli więc Twój aparat robi zdjęcia o proporcji boków 3:4, a chciałbyś odbitki o rozmiarze 10 x 15 cm, jednocześnie nie chcesz by zdjęcie zostało automatycznie obcięte, przygotuj wcześniej zdjęcia i dokadruj sam przed oddaniem/wysłaniem do wykonania odbitek.
Jeśli nie masz do tego programu, cierpliwości – przyjdź do studia, zrobimy to za Ciebie.
A gdy już masz gotowe zdjęcia/pliki, możesz podejść do studia i zostawić pliki na dowolnym nośniku lub wysłać zdjęcia przez internet z odbiorem w MOONLIGHT – STUDIO FOTOGRAFII w Krapkowicach – Otmęcie, ul. Piastowska 18a / 2.
ZAPRASZAM!
Odbitka – co to takiego?

Odbitka fotograficzna – papierowy pozytyw uzyskany poprzez naświetlenie papieru światłoczułego za pomocą powiększalnika, minilabu czy naświetlarki.

Współcześnie często używane określenie to odbitka cyfrowa co oznacza papierowy pozytyw (papierowa wersja) elektronicznej/cyfrowej postaci zdjęcia z aparatu cyfrowego.
FacebooktwitterpinterestlinkedinFacebooktwitterpinterestlinkedin

Brak możliwości komentowania.