Zdjęcia studyjne i w terenie

Zdjęcia studyjne

Posiadam dobrze wyposażone studio, w którym mogę wykonać różnego rodzaju zdjęcia portretowe, rodzinne, dziecięce, brzuszkowe (ciążowe), sesje narzeczeńskie, mody, beauty oraz wiele innych.
Sesje mogą odbyć się “od ręki” lub we wcześniej umówionym terminie – nawet po godzinach otwarcia studia.
W przypadku wykonania jednego ujęcia koszt (w komplecie dwie odbitki 10×15 lub jedna 13×18/13x19cm) to 70,00 zł, jednak im więcej, im dłuższa sesja, tym pojedyncze ujęcie kosztuje co raz mniej. W przypadku większej liczby wykonanych ujęć przygotowałem system rabatowy. Warto zajrzeć do działu SESJEgdzie przedstawiam promocje cenowe w zależności od liczby przygotowanych ujęć z sesji.

SESJE

Wykonuję także zdjęcia reklamowe, produktowe itp. z wykorzystaniem specjalnego stołu bezcieniowego.
Zapraszam firmy chcące profesjonalnych zdjęć do katalogów, broszur, na strony internetowe.
Ceny do uzgodnienia.

Zdjęcia w terenie

Oferuję także wszelkiego rodzaju zdjęcia, sesje, reportaże w plenerze, w domu u klienta, w firmie, szkole, kościele, organizacji itp.
Wykonuję różnego rodzaju plenerowe sesje rodzinne, dziecięce, narzeczeńskie, do portfolio, reportaże z imprez firmowych, uroczystości rodzinnych, kościelnych itp., zdjęcia biznesowe, firmowe, wnętrz i obiektów.
Zabieram ze sobą dwa profesjonalne aparaty wraz z kompletem dodatkowych baterii i kart pamięci oraz wysokiej klasy obiektywy, co pozwala mi wykonać usługę w sposób profesjonalny i niezawodny.
Cena zależy od czasu jaki poświęcam na wykonanie usługi oraz ilości starannie wykonanych i przygotowanych zdjęć, od ilości oraz wielkości zamówionych odbitek, odległości miejsca wykonania zlecenia od studia (do 15 km od studia dojazd bezpłatny), a wszystko podlega wcześniejszym ustaleniom.

Szukasz profesjonalizmu i niezawodności? Skontaktuj się by omówić szczegóły oferty, która zostanie indywidualnie przygotowana do każdego zlecenia.

SESJE

FacebooktwitterpinterestlinkedinFacebooktwitterpinterestlinkedin

Brak możliwości komentowania.